ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ДОЦЕНТ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ УВІЙШЛА ДО СКЛАДУ СОЛІСТІВ МІЖНАРОДНОГО ПРОЕКТУ EUROPA ORKESTRA CHOIR ACADEMY В НІМЕЧЧИНІ

Доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Пиж’янова Наталія Володимирівна увійшла до складу солістів міжнародного проекту Europa Orkestra Choir Academy в місті Гьорліц (Німеччина).

Академія являє собою освітній центр для диригентів, вокалістів та інструменталістів. Керівником проекту є всесвітньо відомий хоровий диригент, професор – Джохард Даус.

У програму навчання в академії входять курси лекцій щодо особливості інтерпретації творів різних епох, напрямків, шкіл та окремих композиторів. У якості наставників виступили Джозеф Альдер, який співпрацював з таким відомим вокалістом як Пласідо Домінго та Дженіс Альфорд, мецосопрано, солістка Віденьської опери й Королівської опери в Лондоні.

Проект проходив під супровід симфонічного оркестру Гамбурзької філармонії та за участі студентів музичних академій з м. Вроцлава та м. Познані.

Едиція вивчення творчості Й.С. Баха закінчилася концертом-семінаром у м. Згожелєц (Польша) та місті Гьорліц (Німеччина), де було виконано високу месу «Сі мінор» Й.С. Баха.