ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ

Нещодавно на факультеті мистецтв відбувся методичний семінар, присвячений діяльності науково-педагогічних працівників у інформаційно-освітньому середовищі дистанційного навчання. Детальну інформацію щодо вимог до сертифікації електронних навчальних курсів висвітлила кандидат педагогічних наук, доцент Надія Миколаївна Стеценко. Контекст технічного характеру окреслив Дмитро Сергійович Джога.

Адміністрація та викладачі факультету мистецтв щиро дякують Центру дистанційного навчання за надану інформацію!