Сьогодні свій День народження відзначає майстер виробничого навчання кафедри образотворчого мистецтва Лавриченко Оксана Михайлівна!
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2016/06/Lavrychenko-800x1024.jpg)
Шановна Оксано Михайлівно! Вітаємо Вас з Днем народження!
Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, матеріального достатку, великої поваги та особистого щастя, великих досягнень і незламних успіхів в професійній діяльності та житті. Нехай кожен день приносить цінний досвід, дарує позитивні емоції і надихає на нові звершення!