ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ УЧАСТЬ КОМАНДИ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ У ВІДБІРКОВІЙ ГРІ КВН НА КУБОК РЕКТОРА УДПУ

13 листопада команда мистецько-педагогічного факультету у складі: Багірова Расіма (41 група), Коваленка Владислава, Цинцара Андрія (31 група), Сівірінського Ярослава (11 група), Олейніченка Віктора (14 група), Москальчука Владислава (15 група), Марищук Анастасії, Висоцької Лариси, Дурицької Вікторії, Машеністової Олени (12 група), Титаренко Марії, Компана Богдана (34 група), взяла участь у відбірковій грі КВН на Кубок ректора УДПУ.

«150 грамів сміху» «150 грамів сміху»

Команда нашого факультету «150 грамів сміху» не залишила байдужими глядачів, подарувавши безліч позитивних емоцій! Вітаємо команду з достойним виступом і бажаємо подальших творчих успіхів у Клубі Веселих та Найкмітливіших!!!