День: 14.11.2013

ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО НАУКОВО-ПРАКТИЧНОГО СЕМІНАРУ «ІННОВАЦІЙНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ»ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО НАУКОВО-ПРАКТИЧНОГО СЕМІНАРУ «ІННОВАЦІЙНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ»

200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченка присвячується 19 листопада об 11:00  Шевченківська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО НАУКОВО-ПРАКТИЧНОГО СЕМІНАРУ «ІННОВАЦІЙНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ:

УЧАСТЬ КОМАНДИ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ У ВІДБІРКОВІЙ ГРІ КВН НА КУБОК РЕКТОРА УДПУУЧАСТЬ КОМАНДИ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ У ВІДБІРКОВІЙ ГРІ КВН НА КУБОК РЕКТОРА УДПУ

13 листопада команда мистецько-педагогічного факультету у складі: Багірова Расіма (41 група), Коваленка Владислава, Цинцара Андрія (31 група), Сівірінського Ярослава (11 група), Олейніченка Віктора (14 група), Москальчука Владислава (15 група), Марищук Анастасії, Висоцької Лариси, Дурицької Вікторії,