ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПЕРЕГЛЯД СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ З ПЛЕНЕРНОЇ ПРАКТИКИ

ПЕРЕГЛЯД СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ З ПЛЕНЕРНОЇ ПРАКТИКИ

Нещодавно на кафедрі образотворчого мистецтва відбувся перегляд творчих робіт з пленерної практики студентів 2 курсу спеціальності «Образотворче мистецтво». Керівник практики – Горчинська Тетяна Сергіївна.

Прекрасної осінньої пори студенти тиждень провели у творчо-пошуковій атмосфері: знаходили живописно-чарівні куточки нашого рідного міста, відтворювали їхню красу в своїх роботах різними техніками. І, як результат, на розгляд викладачів кафедри образотворчого мистецтва було представлено художні твори, виконані у різноманітних графічних (олівець, сангіна, вугілля, гелева ручка) та живописних техніках (акварель, гуаш).

Майбутні художники-педагоги продемонстрували гарний рівень майстерності, розуміння специфіки виконання графічних і живописних робіт на пленері, усвідомлення необхідності багато і систематично працювати, щоб досягнути поставленої мети. Адже пленерна практика є важливою і необхідною ланкою у програмі фахової підготовки майбутніх дизайнерів, учителів образотворчого мистецтва!

Бажаємо їм подальших успіхів, творчого натхнення і нових підкорених вершин!