ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

26 грудня свій День народження відзначає майстер виробничого навчання кафедри образотворчого мистецтва Володимир Пилипович Лопушан!

Шановний Володимире Пилиповичу! Прийміть наші щирі вітання з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Нехай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння, а доля збагачує життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення!

Адмімністрація факультету,
кафедра образотворчого мистецтва

ВІТАЄМО З УСПІШНИМ ПОПЕРЕДНІМ ЗАХИСТОМ ДИСЕРТАЦІЙНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З УСПІШНИМ ПОПЕРЕДНІМ ЗАХИСТОМ ДИСЕРТАЦІЙНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ!

20 грудня на кафедрі педагогіки та освітнього менеджменту відбувся попередній захист дисертації викладача кафедри інструментального виконавства Коваленка Анатолія Сергійовича. Тема дослідження «Тенденції розвитку вітчизняної інструментальної гітарної освіти у другій половині

ДУХ І СЛОВО УКРАЇНСЬКОГО ПІСЕННОГО ТА ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВАДУХ І СЛОВО УКРАЇНСЬКОГО ПІСЕННОГО ТА ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА

Сьогодні кафедрою хореографії та художньої культури мистецько-педагогічного факультету було організовано похід викладачів та студентів на святкову програму Черкаського академічного заслуженого українського народного хору, лауреата національної премії України ім. Тараса Шевченка.

СТУДЕНТСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВСТУДЕНТСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

У рамках заходів до Днів науки 20 квітня 2017 р. Радою молодих науковців та дослідників, Студентським науковим товариством факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини було проведено ІV Всеукраїнську студентську науково-практичну