ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ КАРАНТИН – НЕ ЧАС ПРОКРАСТИНАЦІЇ ДЛЯ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ!

КАРАНТИН – НЕ ЧАС ПРОКРАСТИНАЦІЇ ДЛЯ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ!

Карантин – не час прокрастинації для науково-педагогічних працівників! Це час діяти, наводити порядок, оновлювати звичний розклад життя і будувати плани. Головне – дбати про своє здоров’я та здоров’я близьких. Ситуація, що склалася справді є для нас незвичною. Проте, її цілком можна використати з користю. Саме час упорядкувати результати проведених наукових досліджень та здійснити підготовку для їхнього оприлюднення на сторінках наукових збірників та журналів. Пріоритетною також постає розробка навчальних та методичних матеріалів для удосконалення якості освітнього процесу в контексті викликів сьогодення.

Шановні викладачі, науковці! Відділ комплектування та наукової обробки документів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини продовжує працювати для Вас. Надсилайте на електронну адресу complect@udpu.edu.ua запити УДК, а також титульний і зворот титульного аркушу Вашого видання для перевірки. Фахівці допоможуть Вам їх правильно оформити для подальшої публікації.

Бажаємо усім творчої праці та плідних результатів!