ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛАСЬ ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

ВІДБУЛАСЬ ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

Метою педагогічної практики є надання можливості студенту-практиканту отримати практичні навички учительської роботи. Завданням цього виду практики є практична реалізація знань з педагогіки та методики викладання мистецьких дисциплін у школі; формування умінь роботи з шкільним колективом, вироблення навичок з основних форм навчання у системі шкільної освіти.
Нещодавно відбулась звітна конференція з педагогічної практики, в якій взяли участь студенти 4 курсу мистецько-педагогічного факультету напрямів підготовки:
«Хореографія» (керівник практики – викладач кафедри хореографії та художньої культури Криворотенко Анастасія Юріївна, методист з виховної роботи – доцент кафедри загальної педагогіки, педагогіки вищої школи та управління, кандидат педагогічних наук Бойченко Валентина Вікторівна).

DSC_0656 DSC_0671

«Образотворче мистецтво» (керівник практики – старший викладач кафедри образотворчого мистецтва Король Анатолій Миколайович).

DSC_0766

«Музичне мистецтво» (керівник практики – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музичного мистецтва Сирота Зоя Миколаївна).
Звітна конференція здійснювалася під керівництвом заступника декана мистецько-педагогічного факультету з педагогічної практики Радченко Світлани Миколаївни.

DSC_0728DSC_0711 DSC_0718

Студенти успішно захистили практику. Їхні відповіді на запитання були ґрунтовними та далекоглядними.
Студенти представили на розгляд членів комісії матеріали практики та звітну документацію оформлену згідно попередньо встановлених вимог.
Доцільними були фотографії зібрані за період практики, що відображали роботу студентів: із своїм класом, участь у роботі методичного об’єднання школи, фрагменти уроків або позакласних заходів, на яких широко застосовувалися інноваційні форми, методи та прийоми в навчально-виховній діяльності.

_qXiSBURe9M B2_V0HGL4vg KJ4BVsZSw0I QxuUZh7dqz0 sbLTKgogW-c XgVWNOUXSNA

Шановні студенти, вітаємо Вас з успішним захистом педагогічної практики та бажаємо вдалого професійного становлення!

Один коментар до “ВІДБУЛАСЬ ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ”

1. Дякую студентам 44 групи за чудовий захист педагогічної практики! Усі впоралися із поставленими завданнями і набули безцінного досвіду роботи з дітьми! Вітаю вас і бажаю вам подальших успіхів у цій нелегкій, але дуже цікавій, роботі!!!:)))