ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ УВАГА! БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ І КУРСУ!

УВАГА! БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ І КУРСУ!

Meeting

зо листопада об 11 годині в актовій залі нового корпусу (Садова 28) відбудуться батьківські збори І курсу. Запрошуємо викладачів!

Аднміністрація факультету

СЕМЕСТРОВИЙ ПЕРЕГЛЯД ІЗ ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»СЕМЕСТРОВИЙ ПЕРЕГЛЯД ІЗ ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

Наприкінці семестру на кафедрі образотворчого мистецтва традиційно підводяться підсумки і оцінювання результатів роботи студентів. Так, напередодні новорічних свят відбувся перегляд академічних і творчих робіт бакалаврів і магістрів спеціальності «Образотворче мистецтво»

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ЗДОБУТТЯ ПРЕМІЙ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ НАЙТАЛАНОВИТІШИМ МОЛОДИМ ВЧЕНИМОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ЗДОБУТТЯ ПРЕМІЙ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ НАЙТАЛАНОВИТІШИМ МОЛОДИМ ВЧЕНИМ

Департамент науково-технічного розвитку МОН України оголошує про прийом документів претендентів на здобуття Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок. Подання заявок: до 15 березня 2019 року.