ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НЕЗАБАРОМ РОЗПОЧНЕТЬСЯ ГОЛОСУВАННЯ У ФОТОКОНКУРСІ «ДІВЧИНА З ОБКЛАДИНКИ»!

НЕЗАБАРОМ РОЗПОЧНЕТЬСЯ ГОЛОСУВАННЯ У ФОТОКОНКУРСІ «ДІВЧИНА З ОБКЛАДИНКИ»!

На факультеті мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини нещодавно було оголошено фотоконкурс «Дівчина з обкладинки»!

7 квітня в 00:01 нарешті розпочинається голосування! До участі в конкурсі долучилося 14 талановитих, привабливих, розумних та успішних красунь. Усі фото дівчат, подані на конкурс, безумовно заслуговують стати окрасою будь-якої обкладинки! Бажаємо учасницям успіху та терпіння. Ви всі неймовірні!!!

Отже знайомимося з дівчатами:

Пушкіна Каріна, магістрантка І курсу спеціальності “Хореографія”;
Гончар Ілона, студентка ІV курсу спеціальності “Хореографія”;
Шабаневич Ірина, студентка ІІ курсу спеціальності “Хореографія”;
Колос Олена, студентка ІV курсу спеціальності “Хореографія”;
Мільбрат Юлія, студентка ІІІ курсу спеціальності “Хореографія”;
Шевченко Влада, студентка ІІ курсу спеціальності “Музичне мистецтво”;
Ткачук Яна, студентка ІІ курсу спеціальності “Музичне мистецтво”;
Павлишина Марія, студентка ІV курсу спеціальності “Музичне мистецтво”;
Немченко Адріана, студентка І курсу спеціальності “Музичне мистецтво”;
Катеринич Тетяна, студентка ІІ курсу спеціальності “Музичне мистецтво”;
Косенко Вероніка, магістрантка І курсу спеціальності “Музичне мистецтво”;
Умарова Вероніка, студентка І курсу спеціальності “Образотворче мистецтво”;
Шуляк Катерина, студентка ІV курсу спеціальності “Музичне мистецтво”;
Поночовна Даяна, студентка І курсу спеціальності “Хореографія”.

Проголосувати за учасниць, фото яких сподобались найбільше можна буде натиснувши на банер фотоконкурсу в сайтбарі сайту.

Нагадуємо, що голосування триватиме до 00:00 год. 17 квітня. Усім бажаючим буде надана можливість віддати свій голос за кожне фото, яке сподобалось не більше одого разу і з одного пристрою! Після завершення голосування результати буде висвітлено на сайті факультету мистецтв.

Всім успіху!

33 коментарі до “НЕЗАБАРОМ РОЗПОЧНЕТЬСЯ ГОЛОСУВАННЯ У ФОТОКОНКУРСІ «ДІВЧИНА З ОБКЛАДИНКИ»!”

1. Свій голос віддаю за Катерину Шуляк

2. Для того щоб проголосувати, на тисніть на “Обираю тебе” під фотографією. Дякуємо за Ваш голос!

3. Сделали б что б хотя бы количество голосов было видно, интрига была бы какая то. А то люди сидят и нервы портят, не знают сколько голосов у них

4. В цьому ж, мабуть, і є інтрига. По завершенні голосування всі голоси буде відкрито. Дякуємо!

5. звісно за катерину шуляк вона найкраща

6. Свій голос за Катерину Шуляк! Бажаю успіхів!

7. Свій голос я відав за Катерину Шуляк

8. Свій голос віддаю за Катерина Гуляк