ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

18 квітня свій ювілейний День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент, професор кафедри образотворчого мистецтва, директор Регіонального науково-творчого центру художньої освіти і майстерності Пічкур Микола Олександрович!

Шановний ювіляре! Вітаючи з нагоди цього свята, від усього серця зичимо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпної енергії і наснаги, життєвих успіхів і перемог. Бажаємо здійснення найзаповітніших мрій, досягнення поставлених цілей і втілення у життя сміливих планів. Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею.

Адміністрація та співробітники
факультету мистецтв