ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «ЗІРКОВИЙ ГРАМОФОН ТАЛАНТІВ»

25-26 квітня 2020 року в м. Львові відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Зірковий грамофон талантів».

У номінації «Оригінальне мистецтво» жанрі «Інструментальна музика» Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляли:

студентка магістратури кафедри інструментального виконавства Семко Людмила (клас доцента Радзівіл Тетяни Анатоліївни), студентка магістратури кафедри інструментального виконавства  Саченко Анастасія (клас доцента Калабської Віри Степанівни) та народний аматорський інструментальний дует «Ренесанс» у складі студентів кафедри інструментального виконавства Семко Людмили і Храновського Олександра (художній керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри Радзівіл Тетяна Анатоліївна).

Саченко Анастасія виборола ІІ місце, та отримала диплом лауреата ІІ ступеня.

Семко Людмила і дует «Ренесанс» вибороли І місце  та отримали дипломи лауреатів І ступеня.

Вітаємо студентів та викладачів із черговими перемогами! Бажаємо подальших творчих успіхів!