ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАУКИ В УКРАЇНІ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАУКИ В УКРАЇНІ!

Шановні науковці!

Щиро вітаємо з Днем науки в Україні!

День науки ‒ свято людей творчої праці, діяльність яких є символом духовної свободи та розвитку особистості. Це свято, коли вшановуються наукові традиції, досягнення вчених, якими ми по праву пишаємося і на яких покладаємо великі сподівання.

Рівень соціально-економічного розвитку України, її авторитет на міжнародній арені багато в чому визначаються науковим потенціалом, адже саме перед вченими життя ставить складні, але дуже цікаві завдання, вирішення яких великою мірою визначає місце України у світовій спільноті.

Сьогодні наука, незважаючи на труднощі, завдяки наполегливій праці наших вчених має сучасні наукові школи – основу інтелектуального потенціалу нації.

Науковий потенціал професорсько-викладацького складу факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини своєю невтомною працею примножує надбання наукових шкіл й активно сприяє їх розширенню, фаховому зростанню плеяди перспективних дослідників. Результати фундаментальних і прикладних розробок наших фахівців ефективно впроваджуються в освітню практику. Провідні науковці долучаються до підготовки та розгляду низки питань щодо спільного подолання сучасних викликів мистецької освіти, а також підтримання ключових реформ Міністерства освіти і науки України. Здобутки наших науковців відображено в оригінальних монографіях, дисертаціях, наукових публікаціях та інших інтелектуальних продуктах.

Сердечно вітаємо зі святом усіх науковців, викладачів, майбутніх учених – студентів та аспірантів! Нових творчих успіхів, нехай найвищі висоти Науки завжди підкоряються Вам!

Адміністрація факультету