ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ Студентський клуб «Соціальний інтелект» ВІДБУЛОСЯ ОНЛАЙН ЗАСІДАННЯ КЛУБУ «СОЦІАЛЬНИЙ ІНТЕЛЕКТ». ДИСКУСІЯ «КОРИСТЬ ВІД «М’ЯКИХ НАВИЧОК» (SOFT SKILLS)

16 травня відбулося онлайн засідання клубу «Соціальний інтелект». Обговорювалося питання користі від «м’яких навичок» (soft skills).

На захід були запрошені викладачі кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи кандидат педагогічних наук, доцент Балдинюк Олена Дмитрівна, кандидат педагогічних наук, доцент – Полєхіна Вікторія Миколаївна.

Декан факультету мистецтв – доцент Терешко Інна Григорівна звернула увагу присутніх, що професійне ствердження залежить від  «м’яких навичок», особливо у педагогічній чи проєктній діяльності фахівців мистецьких професій, розповіла про соціальні, особисті і фахові сфери вдосконалення soft skills.

Доцент Балдинюк О. Д. ознайомила студентів які компетенції входять до soft skills, зокрема, звернула увагу на розвиток лідерських якостей, уміння працювати в команді; формування організаторських здібностей, вдосконалення комунікативних вмінь, емоційного інтелекту, вправність працювати з інформацією тощо.

Доцент Полєхіна В. М.  запропонувала практично спробувати розв’язати соціально-психологічну проблему клієнта, аби на практиці переконатися, що набуття «м’яких навичок» – це потрібно і корисно.

Студенти озвучували різні варіанти відповідей щодо розв’язання ситуації, висловлювали думки щодо способів розвитку чи вдосконалення  таких навичок.

Дякуємо викладачам за змістовну і цікаву інформацію, а студентам за активну участь у заході!