ВІДДІЛ У СПРАВАХ СІМ’Ї ТА МОЛОДІ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПРОШУЄ СТУДЕНТСЬКУ МОЛОДЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ «АКАДЕМІЯ МОЛОДІЖНОГО ЛІДЕРА 2019-2020»

З метою залучення молоді до участі у суспільному житті міста, підвищення рівня обізнаності з питань діяльності влади, органів місцевого самоврядування, за сприяння міського голови Цебрія О.В., у жовтні 2019 року – травні 2020 року буде реалізовано міський молодіжний проект «Академія молодіжного лідера 2019-2020».

Відділ у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради запрошує студентську молодь взяти участь в даному Проекті. Анкети учасників можна подати до 30 вересня 2019 року в електронному та друкованому вигляді у відділ у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради.

Анкета учасика за посиланням: НАТИСКАЙ СЮДИ!!!