ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ Студентський клуб «Соціальний інтелект» ГО «ВІДКРИТИЙ СВІТ МОЛОДІ» ЗАПРОШУЄ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ «ПРОФЕСІЙНЕ САМОВИЗНАЧЕННЯ СУЧАСНОЇ МОЛОДІ ЯК СОЦІОКУЛЬТУРНИЙ ПРОЦЕС»

З 25 по 31 жовтня 2019 року в рамках культурно-освітньої поїздки до Чехії, Словаччини, Німеччини, яку запланувала громадська організація «Відкритий світ молоді», відбудеться семінар «Професійне самовизначення сучасної молоді як соціокультурний процес» (програма додається).

Метою семінару є розгляд питань професійного самовизначення і соціального розвитку молоді в умовах соціально-комунікативних трансформацій суспільства; обмін досвідом між спеціалістами соціальної та психолого-педагогічної сфер.

До участі у поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, департаментів (управлінь) освіти і науки, культури, у справах сім’ї та молоді, соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, учні, студенти, викладачі, керівники навчальних закладів.

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників семінару. За більш детальною інформацією та з метою реєстрації звертатися до організаторів заходу за телефонами: 067-449-13-41, 097-718-17-67, 050-334-40-92, 050-311-32-80.