20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ДО УВАГИ ОНЛАЙН КУРС «НАУКОВА КОМУНІКАЦІЯ В ЦИФРОВУ ЕПОХУ», РОЗМІЩЕНИЙ НА ПЛАТФОРМІ МАСОВИХ ВІДКРИТИХ ОНЛАЙН-КУРСІВ PROMETHEUS

ДО УВАГИ ОНЛАЙН КУРС «НАУКОВА КОМУНІКАЦІЯ В ЦИФРОВУ ЕПОХУ», РОЗМІЩЕНИЙ НА ПЛАТФОРМІ МАСОВИХ ВІДКРИТИХ ОНЛАЙН-КУРСІВ PROMETHEUS

Шановні викладачі, науковці!

Карантин – час для ефективного саморозвитку та вдосконалення! Пропонуємо проводити його активно та з користю.

До Вашої уваги онлайн курс «Наукова комунікація в цифрову епоху», розміщений на платформі масових відкритих онлайн-курсів Prometheus.

Цей курс розроблений викладачами та співробітниками Національного університету «Києво-Могилянська академія» у співпраці з компанією «CLARIVATE ANALYTICS», ГО «ЕЛІБУКР» та проєктом «FOSTER».

Курс призначений для молодих дослідників, викладачів університетів, всіх, хто прагне дізнатися більше про наукову комунікацію, її основні складники, новітні тренди та технології, секрети ефективної роботи з інформацією, управління даними дослідження, а також отримати відповідні навички.

Після завершення курсу ви зможете:

Зрозуміти, як відбувається сучасна наукова комунікація, яким чином відкритий доступ, відкрита наука, відкриті ліцензії, управління даними досліджень впливають на життєвий цикл наукового дослідження, зокрема, у поширенні та збереженні результатів вашого дослідження.

Застосовувати сучасні практики та пошукові техніки для роботи з науковими джерелами, використовувати універсальні та спеціалізовані інформаційні ресурси, сучасні веб-застосунки для різних етапів дослідження і не тільки.

Основна проблематика курсу:

  • Загальний огляд основних складників та стратегій наукової комунікації, використання сучасних веб-застосунків на всіх етапах життєвого циклу дослідження, особливо під час пошуку інформації та поширення результатів дослідження.
  • Наукова інформація: основні типи джерел. Спеціалізовані пошукові системи та бази даних, стратегії ефективного пошуку в інтернеті.
  • Інструменти моніторингу нових публікацій з проблематики вашого дослідження.
  • Наукова стаття в рецензованому журналі – основна одиниця наукової комунікації.
  • Розгляд різних аспектів наукових публікацій та публікаційної стратегії.
  • Менеджмент бібліографічних посилань.
  • Основні поняття наукометрії та бібліометрії.
  • Авторське право.
  • Архівування даних дослідження.

Курс побудований на основі трирічного досвіду викладання в Докторській школі імені родини Юхименків Національного університету «Києво-Могилянська академія», проведення численних тренінгів та семінарів в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» та інших університетах України.

Курс створено в Центрі Електронної Освіти Національного університету «Києво-Могилянська академія» за підтримки Києво-Могилянської Фундації в Америці та проєкту з розвитку потенціалу вищої освіти ЕРАЗМУС+ «Структуризація співпраці щодо аспірантських досліджень, навчання універсальних навичок та академічного письма на регіональному рівні України /Structuring cooperationin doctoral research, transferrable skills training and academic writing instruction in Ukraine’s regions/ DocHub» (№574064-EPP-1-2016–1-LT-EPPKA2-CBHE-SP), 2016-2020, що фінансований Європейською комісією.

Цей проект виконується 11 українськими інституціями і координується в НаУКМА.

Зокрема, 29 травня о 15:15-16:45 відбудеться вебінар «Наукова комунікація в цифрову епоху». Обговорюємо тести разом».

Тема: Обговорення 3, 4, 7 та 9 тижнів і визначення алгоритму вирішення завдань. В ході вебінару уточнимо визначення показників h-index і як його розрахувати, impact factor, класичний та 5 річний, індекс оперативності. Знайдемо скільки видань певної країни в певному році мали impact factor і яким він був, яка кількість видань з impact factor є для обраних категорій. Розрахуємо кількість статей для групи науковців або установи за Web of Science Core Collection. Розберемо помилки яких припускаються при пошуку та аналізу інформації у Web of Science Core Collection та додаткових базах на платформі. Визначимо як знайти для заданої теми найцитованіші роботи, установи, що виконали більше робіт, видання, що друкують певною мовою. Які є видання, як перевірити їхню індексацію, як працює doi, де його та ISSN отримати, які формати видань є та як не витрачати багато часу не оформлення публікації. Не залишимо без уваги ваші запитання, поставити які можна в реєстраційній анкеті.

Реєстрація https://bit.ly/3bIHDbz

Сертифікат передбачено, 1,5 години, українською, безкоштовно!

Залишити відповідь

Схожі новини

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ НАРОДНОГО АМАТОРСЬКОГО АНСАМБЛЮ СУЧАСНОГО ТАНЦЮ «ВІЗАВІ»ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ НАРОДНОГО АМАТОРСЬКОГО АНСАМБЛЮ СУЧАСНОГО ТАНЦЮ «ВІЗАВІ»

Сьогодні, 1 квітня, виповнюється 27 років з дня створення народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Візаві». Засновником та керівником упродовж 25 років була Людмила Андрощук. Із 2021 року керівництво ансамблем доручила

ВІЙСЬКОВА ПРИСЯГА НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДОВІВІЙСЬКОВА ПРИСЯГА НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДОВІ

Сьогодні в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулася знаменна подія – складання Військової присяги на вірність українському народові курсантами кафедри військової підготовки Сумського державного університету. Підтримати наших Захисників