20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ РОЗПОЧАВСЯ ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА ДРУГИЙ КОНКУРС НАУКОВИХ І НАУКОВО-ТЕХНІЧНИХ ПРОЄКТІВ НФД – «ПІДТРИМКА ДОСЛІДЖЕНЬ ПРОВІДНИХ ТА МОЛОДИХ УЧЕНИХ»

РОЗПОЧАВСЯ ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА ДРУГИЙ КОНКУРС НАУКОВИХ І НАУКОВО-ТЕХНІЧНИХ ПРОЄКТІВ НФД – «ПІДТРИМКА ДОСЛІДЖЕНЬ ПРОВІДНИХ ТА МОЛОДИХ УЧЕНИХ»

21 травня розпочався прийом заявок на другий конкурс наукових і науково-технічних проєктів НФД – «Підтримка досліджень провідних та молодих учених». Про це йдеться у повідомленні Національного фонду досліджень. 

Конкурс є загальногалузевим, тобто не обмеженим за напрямами, та колективним – для груп від 2 до 7 науковців. Щоб подати проєкт, його науковий керівник і виконавці повинні попередньо зареєструватися на сайті фонду. Потім один із них має заповнити заявку онлайн і додати низку документів у pdf-форматі.

Керівником проєктів із гуманітарних, суспільних, економічних, юридичних наук може бути вчений, який має науковий ступінь та має наукові публікації у фахових періодичних виданнях, індексованих у Scopus і WoS, або є автором наукової монографії (співавтором колективної монографії), виданої (або підготовленої до видання та анонсованої видавництвом) іноземною мовою за межами України, крім країн СНД, а також є автором (співавтором, якщо співавторів не більш як 3) наукової монографії, виданої протягом останніх 5 років в Україні, яка здобула нагороду (премію, відзнаку) національних чи міжнародних конкурсів або отримала не менш як три позитивні рецензії, опубліковані у фахових наукових періодичних виданнях.

Подача заявки відбувається винятково в електронній формі. Кожен виконавець проєкту, включно з керівником, під час подачі заявки ідентифікується за допомогою електронного підпису.

Бюджет конкурсу на 2020 рік становить 150 млн гривень. Загальний бюджет проєктів із терміном виконання на 2020-2021 рр. – до 10 млн грн; із терміном виконання на 2020-2022 рр. – до 15 млн грн. Тобто максимальна сума фінансування проєкту щороку – 5 млн гривень.

Прийом заявок триває до 26 червня 2020 року включно.

Після закінчення прийому заявок комісія перевірятиме їх на відповідність критеріям. У разі відповідності передаватиме на розгляд експертів – їх буде не менш як 3 на кожен проєкт, зокрема й іноземні експерти.

За підсумками експертизи комісія конкурсу сформує рейтинговий список проєктів і надасть пропозиції щодо переможців та обсягу фінансування їхніх робіт. Остаточні результати затвердить наукова рада НФД, після чого їх оприлюднять на сайті фонду.

Проведення експертизи та підбиття підсумків завершиться до 18 серпня 2020 року.

Умови конкурсу

Джерела:
МОН України
osvita.ua

Залишити відповідь

Схожі новини

ЗАПРОШУЄМО НА КОНЦЕРТ МОЛОДІЖНОГО ГУРТУ «МІСТО МРІЙ» ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СТУДЕНТАЗАПРОШУЄМО НА КОНЦЕРТ МОЛОДІЖНОГО ГУРТУ «МІСТО МРІЙ» ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СТУДЕНТА

У четвер, 20 листопада о 16:00 год., з нагоди святкування міжнародного Дня Студента, в актовій залі нового корпусу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбудеться святковий концерт молодіжного гурту

НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ВІДБУЛАСЬ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЕРШОКУРСНИКІВНА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ВІДБУЛАСЬ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ

На факультеті мистецтв відбулась презентація першокурсників, які найкращим чином зуміли презентували себе, у всій красі розкрити сутність обраного фаху. Студенти спеціальності «Образотворче мистецтво» в гумористичних виставах розповіли про бачення світу

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ НА КРАЩИЙ ВЕБ-САЙТ УДПУРЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ НА КРАЩИЙ ВЕБ-САЙТ УДПУ

На протязі поточного навчального року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини проходив конкурс на кращий веб-сайт певного структурного підрозділу університету. У структурі мистецько-педагогічного факультету діє два сайти – «факультетський»