ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ВІДБУЛАСЬ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ

НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ВІДБУЛАСЬ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ

На факультеті мистецтв відбулась презентація першокурсників, які найкращим чином зуміли презентували себе, у всій красі розкрити сутність обраного фаху.

Студенти спеціальності «Образотворче мистецтво» в гумористичних виставах розповіли про бачення світу та погляд на різні ситуації людини мистецтва. Також веселим відеороликом показали, як цікаво вони проводять студентські будні в університеті.

Студенти спеціальності «Музичне мистецтво» продемонстрували свої здібності у вокальній творчості, в якій продемонстрували любов до Батьківщини, розбудили патріотичний дух глядачів і викликали багато позитивних емоцій.

Студенти спеціальності «Хореографія» представили шоу тіней, де розповіли історію дівчинки, яка хотіла стати танцівницею. Вона нестримно рвалася до своєї мети, наполегливо працювала і впевнено долала всі перешкоди на своєму шляху.

Ведучі свята – Ярослава Демуцька та Євген Устенний, випробовували «новобранців» різними конкурсами та іграми. І на завершення, грамотами та солодкими подарунками всіх студентів привітала декан факультету мистецтв, кандидат педагогічних наук, доцент Терешко Інна Григорівна.