ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНОГО ПОСІБНИКА «МУЗИЧНЕ АРАНЖУВАННЯ ТА ОБРОБКА: УКРАЇНСЬКІ НАРОДНІ ТА АВТОРСЬКІ ТВОРИ: Ч. 1: ЧОЛОВІЧЕ ВОКАЛЬНЕ ТРІО» ВАСИЛЯ СЕМЕНЧУКА

28 травня 2020 року на факультеті мистецтв УДПУ імені Павла Тичини відбулася презентація навчального посібника «Музичне аранжування та обробка: українські народні та авторські твори: Ч. 1: Чоловіче вокальне тріо» автора завідувача кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва, доцента, заслуженого працівника культури України Семенчука Василя Васильовича.

У пропонованому виданні вміщені музичні аранжування та обробки українських народних та авторських творів. Нотний матеріал навчального посібника може поповнити репертуар камерних вокальних колективів, надасть нових неповторних рис їх виконавському стилю.

Навчальний посібник адресований студентам та викладачам факультетів мистецтв закладів вищої освіти, керівникам вокальних ансамблів, викладачам закладів спеціалізованої мистецької освіти.

Фрагменти посібника