ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

Сьогодні в університеті відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти! З вітальним словом до всіх присутніх звернулась виконуюча обов’язки ректора університету, кандидат історичних наук, доцент Олена Дудник. Привітала освітян та студентів і заступник голови профкому університету, кандидат педагогічних наук, доцент Оксана Жмуд.

Активну участь у концертній програмі взяли студенти та викладачі факультету мистецтв, які були справжньою окрасою заходу! Чудовим сюрпризом святкового дійства став виступ талановитого баяніста, концертмейстера Анатолія Карчова. Яскравий подарунок – танець «Українська святкова», презентували талановиті студенти першокурсники Максим Алаєв та Інна Георгієва (постановка випускника факультету мистецтв Сергія Гнатюка).

Фінальним номером вітальної програми став музичний подарунок від заслуженого працівника культури – Валентина Купчика з піснею «Я бажаю Вам сонця і миру».

Гучними оплесками глядачі дякували артистам за чудові виступи та яскраве свято!