ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ТАНГО!

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ТАНГО!

“Танго дає двом людям відчуття того,
що вони – одне ціле. І як все справжнє,
танго таїть у собі секрет.”

Хорхе Луїс Боргес

танго

11 грудня, в день народження аргентинського співака і кіноактора, знаменитого «Короля танго» Карлоса Гарделя, святкується Міжнародний день танго.
Танго – один із найзагадковіших танців у світі, адже в ньому уживаються стриманість характерів, строгість ліній і відверта пристрасть одночасно. Сучасне танго має безліч різновидів. Серед них і суворий бальний напрямок, і пристрасний аргентинський, і незвичайний фінський. Але, всі вони відрізняються від інших видів танців своїм особливим неповторним характером. Адже тільки в танго можна поєднати такі антонімічні риси як витриманість і пристрасть, ніжність і агресію. Може саме тому, незважаючи на свою складність, як у виконанні, так і в розумінні, цей танець має величезну кількість шанувальників по всьому світу.
Танго – це унікальний сплав традицій, фольклору, почуттів і переживань багатьох народів, що має більш ніж вікову історію. Воно з’явилося в кінці XIX століття в бідних емігрантських кварталах Буенос-Айреса, куди з’їжджалися емігранти в пошуках щастя, тут зустрілися культурні традиції країн усього світу. Щастя на всіх не вистачило, його замінив танець. Спочатку танго було танцем виключно чоловіків. Це була дуель, зазвичай через жінку. Пізніше танго стало танцем чоловіка і жінки. Багато в чому й донині танго зберегло свою протиборчу силу і правила гри: чоловік веде, а дама слідує за його ведінням.
Отож, вітаємо усіх, хто має відношення до хореографії з Міжнародним днем танго! Бажаємо творчого натхнення та професійних успіхів. Нехай танець додає у ваше життя кольорових фарб.