ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ АКОРДЕОНІСТИ КАФЕДРИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА ОТРИМАЛИ ПЕРЕМОГУ НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ КОНКУРСІ «ПЕРЛИНИ СВІТОВИХ ТАЛАНТІВ» (м. ЛЬВІВ)

25 жовтня 2020 року в м. Львові відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Перлини світових талантів».

Учасниками фестивалю-конкурсу, що представляли Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини стали здобувачі кафедри інструментального виконавства Людмила Семко і Олександр Храновський.За рішенням журі студентка ІІ курсу магістратури Людмила Семко (клас доцента Тетяни Радзівіл) за сольну участь у жанрі «Інструментальна музика» та народний аматорський інструментальний дует «Ренесанс» у складі студентів Людмили Семко та Олександра Храновського (керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Радзівіл) за участь у цьому ж жанрі отримали дипломи І ступеня.

Вітаємо з перемогою! Бажаємо подальших творчих здобутків і досягнень!