ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ УСПІХИ ГІТАРИСТІВ НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ МИСТЕЦТВ

УСПІХИ ГІТАРИСТІВ НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ МИСТЕЦТВ

08 листопада 2020 року відбувся VI Дистанційний міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «ПРОСТІР МАЙБУТНЬОГО». За рішенням журі найвищий ступінь нагороди Гран-прі отримали: Анастасія Царикова (ІІ курс ОС «Магістр») та гітарний дует «Містерія» (у складі Анатолія Коваленка та Вікторії Цимбал).

Лауреатами І ступеня стали: Дмитро Волошин (І курс ОС «Магістр»), Віктор Бондаренко (І курс ОС «Бакалавр»), Тарас Горбатенко (І курс ОС «Бакалавр»).

Вітаємо талановитих гітаристів та їхнього керівника ‒ кандидата педагогічних наук, доцента кафедри інструментального виконавства Анатолія Коваленка з перемогою. Бажаємо нових творчих злетів, неповторних колоритних виступів та здійснення мрій!

Разом із вами  радіють

викладачі та студенти факультету мистецтв!