ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

24 листопада свій День народження  відзначає  концертмейстер кафедри  музикознавства та вокально – хорового мистецтва  Розумович Олександр Михайлович.

Шановний імениннику! Щиро вітаємо Вас   з нагоди  цього свята.    Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги, родинного затишку, любові та пошани від людей, здійснення усіх планів та нових професійних здобутків, благополуччя і добра.

Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських стосунків, а мрії втілюються в життя та приносять бажану радість і задоволення.

Щедрої  долі, миру і злагоди ! З Днем народження!

ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

12-13 жовтня 2017 р. на базі факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини відбулася ІV Міжнародна науково-практична конференція «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи». Співорганізатори конференції: Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих

РОЗКЛАД БЕЗКОШТОВНИХ ВЕБІНАРІВ ВІД CLARIVATE ANALYTICS НА БЕРЕЗЕНЬ 2020РОЗКЛАД БЕЗКОШТОВНИХ ВЕБІНАРІВ ВІД CLARIVATE ANALYTICS НА БЕРЕЗЕНЬ 2020

У 2020 році продовжується оновлена серія безкоштовних вебінарів від Clarivate Analytics. Всі семінари безкоштовні. Тривалість кожного семінару становить близько 1 години. Для участі в семінарі необхідно вибрати зручні для вас