ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

1 грудня  свій 95 день народження святкує патріарх української хореографії, професор кафедри хореографії та художньої культури Анатолій Кривохижа.

Шановний Анатоліє Михайловичу! Прийміть найщиріші вітання з Днем народження. Ми знаємо  Вас як обдаровану особистість, високопрофесійного педагога, талановитого митця, відданого своїй улюбленій справі. Життєвим кредо для Вас є  любов до мистецтва,  до його величності Танцю. Зичимо Вам, шановний Анатолію Михайловичу, міцного здоров’я і щастя, козачого завзяття. Нехай плідними будуть усі Ваші починання, щедро сіється добром і достатком життєва нива, наповнюється благополуччям Ваше сьогодення і майбутнє.

Нехай і надалі ЗОРЯ БОЖА сяє над Вами!

Цінуємо, шануємо, поважаємо!

З повагою адміністрація факультету мистецтв!