ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПОПЕРЕДНІЙ ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ З ХОРЕОГРАФІЇ

ПОПЕРЕДНІЙ ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ З ХОРЕОГРАФІЇ

На кафедрі хореографії та художньої культури відбувся попередній захист випускних кваліфікаційних робіт з хореографії

23.11.2020 в режимі он-лайн на платформі Zoom відбувся попередній захист випускних кваліфікаційних робіт з хореографії здобувачів вищої освіти ОС Магістр 67-М денної та 263 заочної форм навчання ОПП «Середня освіта (Хореографія).

Підготовка випускної кваліфікаційної роботи має на меті:

• систематизацію, закріплення і розширення теоретичних і практичних знань зі спеціальності дисциплін та застосування цих знань при розв’язанні конкретних завдань;
  • розвиток навичок самостійної роботи, оволодіння методикою створення та опису хореографічної композиції.

Підготовка кваліфікаційної роботи узагальнює теорію та практику з дисципліни «Мистецтво балетмейстера», програма якої передбачає вивчення структури створення хореографічного твору, принципів композиційного та драматургічного єднання та розвитку хореографічної композиції, особливостей ідейно-тематичної та структурної єдності хореографічного твору, творчого досвіду провідних балетмейстерів та правил роботи по створенню сучасної хореографічної композиції.

Завдання випускного іспиту «Захист випускної кваліфікаційної роботи» (хореографічної композиції) – перевірка рівня хореографічно-теоретичної, балетмейстерської, психолого-педагогічної готовності магістрантів до хореографічно-педагогічної діяльності у загальноосвітній школі, позашкільних навчальних закладах, закладах вищої освіти ІІ – IV рівня акредитації.

Здобувачі вищої освіти презентували основні положення кваліфікаційної роботи та отримали рекомендації керівників щодо вдосконалення змісту випускних кваліфікаційних робіт з хореографії та оформлення кваліфікаційних робіт для перевірки на відсутність плагіату.