ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ШКОЛА ДАВНЬОГО ТАНЦЮ

ШКОЛА ДАВНЬОГО ТАНЦЮ

Державний історико-культурний заповідник «Трипільська культура»
запрошує на Вересеньфест
(17.09.21р.) понад 80 учасників з Легедзиного, Умані, Тального, Тальянок, Білашок, Зеленькова.

Серед гостей-уманчан – учасники проєкту “Живи танцюючи” жіночого фітнес-клубу FitCurves-Умань, які внесли в заняття ШКОЛИ новий штрих.

А після танців, як і планувалося, перегляд під зоряним і теплим, наскільки це можливо у вересні, небом “Чорного Козака”.

Фото Mykola Kulyk