ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

24 листопада свій День народження відзначає концертмейстер кафедри музикознавства та вокально- хорового мистецтва Розумович Олександр Михайлович.

Шановний імениннику! Щиро вітаємо Вас з нагоди цього свята. Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги, родинного затишку, благополуччя і добра.

Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських стосунків, а мрії втілюються в життя та приносять бажану радість і задоволення.

Щедрої долі, миру і злагоди ! З Днем народження!

НА КАФЕДРІ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА ВІДБУВСЯ ДЕРЖАВНИЙ ЕКЗАМЕН «КОНЦЕРТМЕЙСТЕРСЬКИЙ КЛАС»НА КАФЕДРІ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА ВІДБУВСЯ ДЕРЖАВНИЙ ЕКЗАМЕН «КОНЦЕРТМЕЙСТЕРСЬКИЙ КЛАС»

19 травня 2020 року на кафедрі інструментального виконавства відбувся випускний екзамен «Концертмейстерський клас» студентів-магістрів 66-М групи денної форми навчання, спеціальності 025 «Музичне мистецтво», зі спеціалізації фортепіано. У складі державної екзаменаційної комісії були:

МАЙСТЕР-КЛАС ІЗ ВИГОТОВЛЕННЯ ВУЗЛОВОЇ ЛЯЛЬКИМАЙСТЕР-КЛАС ІЗ ВИГОТОВЛЕННЯ ВУЗЛОВОЇ ЛЯЛЬКИ

4 жовтня 2023 року в рамках Днів європейської спадщини на базі факультету мистецтв відбувся майстер-клас із виготовлення вузлової ляльки. Майстер-клас провела кандидат педагогічних наук, доцент Олена ПОБІРЧЕНКО. Майстриня розповіла про