ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «УКРАЇНСЬКА КОЛЯДА».

ВІДБУВСЯ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «УКРАЇНСЬКА КОЛЯДА».

15 січня 2022 року в м. Львові відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Українська коляда».

У номінації «Оригінальне мистецтво» жанрі «Інструментальна музика» Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляв: студент кафедри інструментального виконавства Обідник Андрій (клас доцента Радзівіл Тетяни Анатоліївни) і виборов І місце у ІV віковій категорії та отримав диплом лауреата І ступеня.

Від імені адміністрації факультету мистецтв, викладачів кафедри інструментального виконавства і студентів щиро вітаємо учасника фестивалю-конкурсу та його керівника з перемогою й бажаємо подальших творчих успіхів і професійного зростання!

ОНЛАЙН КОМУНІКАЦІЯ З БАТЬКАМИ ТА СТУДЕНТАМИ І КУРСУОНЛАЙН КОМУНІКАЦІЯ З БАТЬКАМИ ТА СТУДЕНТАМИ І КУРСУ

12 грудня на факультеті мистецтв, у форматі он-лайн конференції  на платформі Zoom) відбулися батьківські збори, на які були запрошені студенти першого курсу та їхні батьки. Із вступним словом до присутніх

ЗІЙШЛА ЗОРЯ СВІТЛОЇ НАВІЧНОЇ ПАМ’ЯТІЗІЙШЛА ЗОРЯ СВІТЛОЇ НАВІЧНОЇ ПАМ’ЯТІ

19 листопада на 68-му році життя перестало битися серце Анатолія Тимофійовича Купчика – нашого колеги (старшого викладача кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін), талановитого хормейстера і музиканта, мудрого наставника і педагога,