ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ОБРАЗОТВОРЧОМУ МИСТЕЦТВУ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ РІЗНОГО ТИПУ: ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ»

28 січня 2022 року на базі Регіонального науково-творчого центру художньої освіти і майстерності факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини кафедрою образотворчого мистецтва було проведено науково-методичний семінар «Навчання образотворчому мистецтву у закладах освіти різного типу: проблеми і перспективи» за участі учителів Уманської дитячої школи мистецтв «АНТАРЕС», міського та шкільного об’єднання вчителів образотворчого мистецтва, Верхняцької дитячої школи мистецтв та викладачів кафедри образотворчого мистецтва.

З доповіддю про чинні модельні навчальні програми «Мистецтво. 5-6 класи», «Драматургія і театр. 5-6 класи», «Музичне мистецтво. 5-6 класи» Нової української школи виступила Людмила НИЖНИК, учитель образотворчого мистецтва та курсу «Мистецтво» Уманської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 14 Уманської міської ради, вчитель вищої категорії, «старший учитель», керівник міського та шкільного методоб’єднання вчителів образотворчого мистецтва, член міської творчої групи з образотворчого мистецтва та «Мистецтва».

Учасники семінару отримали теоретичні знання та професійні рекомендації за темою. Спілкування фахівців відбувалося у дружній творчій атмосфері.

У рамках семінару також відбулося обговорення Проєкту Освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) для набору 2022 р., з яким усіх присутніх ознайомила Ольга Музика, професор, завідувач кафедри образотворчого мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, кандидат педагогічних наук, доцент.

В обговоренні проєкту взяли участь: Людмила НИЖНИК, Вікторія ІВЧЕНКО, Ліна ДУНАЄВА, Тетяна БАРАНЮК, Тетяна ГРИГОРЕНКО, Майя СВІТЛИЧНА, Юлія ПЕТРОВА, Олена СЕМЕНОВА, Олена ПОБІРЧЕНКО, Ганна РЕВНЮК та ін. Серед присутніх – стейкхолдери, роботодавці та здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня.

Під час спілкування були окреслені перспективи удосконалення освітньої програми, отримані слушні поради і рекомендації. Свої побажання також  висловила стейкхолдер, директор Уманської дитячої школи мистецтв «АНТАРЕС» Ганна ЮРІЙЧУК.

Проведення семінарів такого роду сприяє професійному та художньо-творчому розвитку фахівців мистецької галузі.

Щиро дякуємо усім учасникам зібрання! Бажаємо міцного здоров’я, натхнення, творчих успіхів та підкорення нових вершин! Надіємось на  подальшу плідну співпрацю!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

3 квітня свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва та кафедри інструментального виконавства Гусак Владислав Анатолійович. Шановний імениннику! Вітаючи з нагоди цього свята, зичимо

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ. НІКОЛИ ЗНОВУДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ. НІКОЛИ ЗНОВУ

І живуть у пам’яті народу Його вірні дочки і сини, Ті, що не вернулися з походів Грізної, великої війни. Їх життя, їх помисли високі, Котрим не судилось розцвісти, Закликають мир

ВІТАЄМО ЗІ ЗДОБУТТЯМ ПРИЗОВОГО МІСЦЯ!ВІТАЄМО ЗІ ЗДОБУТТЯМ ПРИЗОВОГО МІСЦЯ!