ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «УКРАЇНСЬКА КОЛЯДА».

ВІДБУВСЯ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «УКРАЇНСЬКА КОЛЯДА».

15 січня 2022 року в м. Львові відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Українська коляда».

У номінації «Оригінальне мистецтво» жанрі «Інструментальна музика» Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляв: студент кафедри інструментального виконавства Обідник Андрій (клас доцента Радзівіл Тетяни Анатоліївни) і виборов І місце у ІV віковій категорії та отримав диплом лауреата І ступеня.

Від імені адміністрації факультету мистецтв, викладачів кафедри інструментального виконавства і студентів щиро вітаємо учасника фестивалю-конкурсу та його керівника з перемогою й бажаємо подальших творчих успіхів і професійного зростання!

МИСТЕЦЬКО-ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ “ОБДАРОВАНА РОДИНА – ОБДАРОВАНА ДИТИНА» ВІДСВЯТКУВАВ СВІЙ 5-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙМИСТЕЦЬКО-ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ “ОБДАРОВАНА РОДИНА – ОБДАРОВАНА ДИТИНА» ВІДСВЯТКУВАВ СВІЙ 5-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ

Нещодавно в рамках ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Естетичні засади розвитку педагогічної майстерності викладачів мистецьких дисциплін» традиційно відбувся мистецько-освітній проект «Обдарована родина – обдарована дитина». Цьогоріч проект відсвяткував свій перший ювілей

ВИПУСКНА  АТЕСТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ОС «МАГІСТР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»ВИПУСКНА  АТЕСТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ОС «МАГІСТР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

14 грудня 2021 року відбувся комплексний кваліфікаційний екзамен «Педагогіка, психологія та методика викладання образотворчого мистецтва» для здобувачів вищої освіти освітнього ступення «магістр» спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) денної і заочної