ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ВІДБУЛАСЯ VI МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ОСВІТИ»

19 квітня 2019 року на базі кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася VІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти».

Серед організаторів заходу: Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», Київський університет імені Бориса Грінченка, Громадське об’єднання «Українська спілка» в Анкарі (Туреччина), Грузинський хореографічний Центр, Товариство з розвитку культури та туризму в Грузії (Грузія), Асоціація «Оберіг» в Сантандер (Іспанія).

Участь у конференції взяли 130 учасників із України, Польщі, Грузії, Іспанії та Туреччини.

Регламент роботи наукового форуму передбачав пленарне та секційні засідання. Серед учасників конференції відбулася активна та плідна наукова дискусія з поміркованою полемікою, у контексті якої було окреслено сучасні стратегії новаторського розвитку хореографічної освіти. Жваве обговорення доповідей свідчили про актуальність та високу практичну цінність отриманих результатів експериментальних розвідок. Наукові доповіді, виступи й дискусії сприяли продуктивному обміну досвідом між провідними вченими та молодими науковцями в галузі хореографічної освіти.

За матеріалами конференції готується видання наукового збірника «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти».

Центральною ланкою конференції став калейдоскоп майстер-класів від учасників наукового діалогу, який дозволив репрезентувати наукові розвідки у практичній діяльності.

Майстер-клас з грузинського народного танцю від Голови грузинського хореографічного Центру, заслуженого хореогра-фа Грузії, Голови товариства з розвитку культури та туризму в Грузії, керівника ансамблю грузинського танцю «Колха» Кахи Читаіа (м. Хобі, Грузія).

Майстер-клас із сербського танцю від викладача вищої категорії, голови циклової комісії хореографічних дисциплін Львівського коледжу культури і мистецтв, члена Національної спілки хореографів України Олега Копильчака (м. Львів).

Майстер-клас із сучасного танцю від викладача кафедри хореографії Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди, хореографа телевізійних проектів «Майданс», «Фабрика зірок» та фестивалю «Таврійські ігри» Віталія Агафонова (м. Харків).

Організаційний комітет VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти» висловлює подяку усім учасникам та сподівання на подальшу наукову і творчу співпрацю.

Прокоментуй!  • квітня 23, 2019