ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО ЗІ ЗДОБУТТЯМ ПРИЗОВОГО МІСЦЯ!

ВІТАЄМО ЗІ ЗДОБУТТЯМ ПРИЗОВОГО МІСЦЯ!

13-15 грудня 2023 року здобувачка вищої освіти 2 курсу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини факультету мистецтв спеціальності 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) Дарина Фарбатюк (клас викладача Козій Ольги Михайлівни, концертмейстер Доніна Олена Юріївна) стала лауреатом III премії в І Міжнародному конкурсі диригентів імені Андрія Кушніренка в номінації «Хорове диригування» категорії F1. Засновниками та організаторами міжнародного конкурсу є:

• Міністерство культури України та інформаційної політики України
  • Міністерство освіти і науки України
  • Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
  • Громадська організація «Пісня скликає друзів»

Мета та завдання конкурсу:

• сприяння збереженню, розвитку й популяризації кращих традицій національних шкіл диригентського мистецтва;
  • налагодження музично-культурної комунікації з представниками різних виконавських шкіл, обміну досвідом у галузі диригентського мистецтва, професійного партнерства між здобувачами і педагогами закладів фахової передвищої та вищої освіти мистецького спрямування;
  • сприяння підвищенню рівня диригентсько-виконавської майстерності учасників та професійної майстерності педагогів

Від імені адміністрації факультету мистецтв, викладачів кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва і студентів щиро вітаємо учасницю конкурсу та її викладача з перемогою й бажаємо подальших творчих успіхів і професійного зростання!

Шановні колеги! Запрошуємо взяти участь у IIІ Міжнародній науково-практичній конференції «Естетичні засади розвитку педагогічної майстерності викладачів мистецьких дисциплін»   Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України №1/9-154 від 11.03.2020

ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ!ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ!

Шановні абітурієнти! 15 березня 2019 р. на факультеті мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбудеться День відкритих дверей. Запрошуємо усіх бажаючих познайомитися із навчальним закладом, а також одержати