ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПІДСУМКОВІ ПЕРЕГЛЯДИ З ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН ЗДОБУВАЧІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

Наприкінці кожного  семестру на кафедрі образотворчого мистецтва УДПУ іменні Павла Тичини традиційно підводяться підсумки і оцінювання результатів аудиторної і самостійної  роботи здобувачів вищої освіти усіх курсів.

Так і цьогоріч  напередодні новорічних свят відбувся перегляд академічних і творчих здобутків бакалаврів і магістрів спеціальності «Образотворче мистецтво»

Викладачі кафедри мали змогу оцінити студентські роботи, які виконувалися протягом першого семестру, у різних техніках і різної тематики: академічні постановки, домашні завдання, ІНДЗ, начерки, короткочасні етюди та власні творчі роботи.

Більшість здобувачів отримали позитивні оцінки, що стало свідченням їхньої працьовитості, наполегливості та цілеспрямованості, адже, щоб досягнути високих результатів, треба багато і систематично працювати. А особливо зараз, у надскладних умовах воєнного стану, коли через постійні тривоги ми змушені перебувати в укриттях.

Але тримаємося, віримо в нашу Перемогу, дякуємо ЗСУ за можливість навчатися і жити!

Бажаємо всім натхнення і нових творчих здобутків! Все буде Україна!

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ!З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ!

17 березня свій День народження святкує заслужений працівник культури України, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Волошин Петро Миколайович. Шановний імениннику! Прийміть найщиріші вітання з нагоди цього

ЗАПРОШУЄМО НА ВИСТАВКУ!ЗАПРОШУЄМО НА ВИСТАВКУ!

Запрошуємо на перегляд оновленої експозиції «Малої картинної галереї», відкритої за сприяння керівництва університету та факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини. Виставка налічує більше 50 творів, виконаних у різних графічних (олівець,

У ДОБРУ ПУТЬ, ШАНОВНІ ПЕРШОКУРСНИКИ!У ДОБРУ ПУТЬ, ШАНОВНІ ПЕРШОКУРСНИКИ!

31 серпня на подвір’ї корпусу №3 університету відбулося традиційне свято нашого вишу ‒ посвята першокурсників у студенти, привітати яких прийшли студенти-старшокурсники, викладачі, декани, ректорат та багато високоповажних гостей. Урочистості відкрив