День: 02.01.2024

ВІТАЄМО ЗІ ЗДОБУТТЯМ ПРИЗОВОГО МІСЦЯ!ВІТАЄМО ЗІ ЗДОБУТТЯМ ПРИЗОВОГО МІСЦЯ!

13-15 грудня 2023 року здобувачка вищої освіти 2 курсу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини факультету мистецтв спеціальності 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) Дарина Фарбатюк (клас викладача Козій Ольги Михайлівни, концертмейстер Доніна Олена Юріївна)

ПІДСУМКОВІ ПЕРЕГЛЯДИ З ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН ЗДОБУВАЧІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»ПІДСУМКОВІ ПЕРЕГЛЯДИ З ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН ЗДОБУВАЧІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

Наприкінці кожного  семестру на кафедрі образотворчого мистецтва УДПУ іменні Павла Тичини традиційно підводяться підсумки і оцінювання результатів аудиторної і самостійної  роботи здобувачів вищої освіти усіх курсів. Так і цьогоріч  напередодні новорічних свят відбувся перегляд академічних