ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВИПУСКНА АТЕСТАЦІЯ МАГІСТРІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО» ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

Напередодні нового року на кафедрі образотворчого мистецтва відбулася підсумкова атестація здобувачів ОС «Магістр» спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) денної форми навчання: випускний екзамен «Методика викладання образотворчого мистецтва в закладах освіти» (20 грудня), а також захист кваліфікаційних робіт (26 грудня).

Екзаменаційні комісії були затверджені наказом ректора у складі: СОТСЬКОЇ Галини Іванівни (голова комісії ОС «магістр», доктор педагогічних наук, професор, заступник директора з науково-експериментальної роботи Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України); ТЕРЕШКО Інни Григорівни (заступник голови комісії, кандидат педагогічних наук, доцент, в.о. декана факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини); ГЕРАСИМОВОЇ Марини Іванівни (секретар комісії, лаборант кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини).

Екзаменатори: МУЗИКА Ольга Яношівна, кандидат педагогічних наук, доцент, в.о. завідувача кафедри образотворчого мистецтва; ПІЧКУР Микола Олександрович, кандидат педагогічних наук, професор кафедри образотворчого мистецтва; КОРОЛЬ Анатолій Миколайович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва; СЕМЕНОВА  Олена Віталіївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва.

Випускна атестація пройшла в змішаному режимі, очно-дистанційно, враховуючи надскладну ситуацію, спричинену військовою агресією сусідньої держави, за допомогою платформи Google Meet. Атестація відбулася  у спокійній, діловій і принциповій атмосфері. Екзамен складав дистанційно один студент, всі інші були присутні очно; кваліфікаційні роботи захищали дистанційно двоє, всі інші були присутні очно.

Усі члени ЕК та екзаменатори проявили належний професіоналізм у проведенні екзамену та оцінюванні відповідей випускників, які складали випускний екзамен «Методика викладання образотворчого мистецтва в закладах освіти» і захищали кваліфікаційну роботу.

Випускна кваліфікаційна робота магістра образотворчого мистецтва складається із теоретичного (пояснювальна записка) та практичного компонента у вигляді завершеного твору, виконаного у будь-якій художній техніці (живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво тощо).

Майбутні педагоги-художники у своїх дослідженнях розглянули низку важливих та актуальних питань, присвячених проблемам фахової мистецько-педагогічної освіти, зокрема: формування художнього інтересу школярів у процесі вивчення сучасних технік живопису; формування естетичних почуттів учнів профільної школи до створення художнього образу в декоративній композиції; розвиток художньо-творчого потенціалу школярів закладів загальної середньої освіти засобами художнього ткацтва; формування естетичної культури школярів засобами образотворчого мистецтва; виховання художнього смаку в учнів закладів загальної середньої освіти засобами образотворчого мистецтва; формування ціннісних орієнтацій учнів закладів загальної середньої освіти засобами декоративного живопису;  розвиток образного мислення учнів закладів загальної середньої освіти у процесі студіювання творів станкового живопису; естетичне виховання учнів на уроках образотворчого мистецтва засобами петриківського розпису; розвиток образного мислення учнів закладів загальної середньої освіти засобами пейзажного живопису;розвиток креативного мислення старшокласників у процесі створення декоративної композиції.

Випускники продемонстрували високий рівень теоретичної та практичної підготовки, отримавши позитивні оцінки та схвальні відгуки наукових керівників і членів екзаменаційної комісії.

Усі випускники захистили кваліфікаційні роботи на «відмінно»: ФЕДОТОВА Ніна Миколаївна, МАХІНА Ангеліна Миколаївна, СУМІНА Олена Сергіївна, ТОКАР Олександр Андрійович, КРЯЖЕВСЬКИХ Марія Сергіївна, ПАЛАМАРЧУК Андрій Петрович, ОЛІЙНИК Максим Русланович, БОНДАР Катерина Сергіївна, ОРЛІВСЬКИЙ Олег Михайлович, РЕВНЮК Анна Володимирівна.

Вітаємо наших випускників з успішним завершенням атестації, бажаємо подальших творчих і наукових злетів, успіхів і самореалізації у всіх життєвих сферах, міцного здоров′я, Божої опіки! І найперше – скорішої ПЕРЕМОГИ нам усім, процвітання вільній, сильній Україні!!!

ВІДБУЛАСЯ ЗАХОПЛЮЮЧА ЕКСКУРСІЯ ДО КАРТИННОЇ ГАЛЕРЕЇВІДБУЛАСЯ ЗАХОПЛЮЮЧА ЕКСКУРСІЯ ДО КАРТИННОЇ ГАЛЕРЕЇ

Мистецтво – це те, до чого тягнеться душа кожної творчої людини. 27 лютого студенти І курсу мистецько-педагогічного факультету 11 та 14 групи, разом з куратором Биковою Ольгою Вікторівною, відвідали місце,

Шановні студенти! ЗАПРОШУЄМО Вас взяти участь у роботі ІІІ Всеукраїнської студентської наукової конференції «Мистецька освіта у контексті євроінтеграційних процесів», яка відбудеться 20 квітня 2017 р. на базі факультету мистецтв  Уманського

ВІЗИТ ДО ВОЛОНТЕРСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «РАЗОМ»ВІЗИТ ДО ВОЛОНТЕРСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «РАЗОМ»