20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛАСЯ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ФОЛЬКЛОРНОЇ ПРАКТИКИ

ВІДБУЛАСЯ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ФОЛЬКЛОРНОЇ ПРАКТИКИ

17 червня  відбулася настановча конференція з фольклорної практики для здобувачів вищої освіти 16 групи (освітньо-професійна програма  Хореографія). Захід проводила в. о. декана факультету мистецтв, доцент кафедри хореографії та художньої культури Інна Терешко (вона ж і організатор та керівник навчальної практики).  Інна Григорівна ознайомила з метою та завданнями фольклорної практики, які в умовах воєнного часу та згідно з наказом ректора № 723 о/д від 30.05.2022 р. «Про організацію освітнього процесу з 1 до 30 червня 2022р.» були адаптовані до умов реалізації дистанційного навчання.

Інна Григорівна звернула увагу здобувачів, що кожен повинен відповідально працювати на своєму місці, оберігати й утверджувати ідентичність української нації як фундаментальну цінність буття, даровану Богом. Забезпечити пізнання національної ідентичності здатен фольклор, який у розвитку української культури завжди грав визначальну роль і виконував певну історичну місію; який здатен протистояти негативним явищам дійсності русифікації, денаціоналізації; який спинить  утвердження єдиних універсальних культурних стереотипів, шаблонів, стандартів.

Здобувачі ознайомилися зі зразками оформлення матеріалів фольклорної практики і різноманітними «тонкощами» пошуково-дослідницької роботи.

В кінці конференції Інна Григорівна наголосила, що те, що творили  українці століттями, проймає, огортає душу особливо сьогодні, у час війни. Голоси наших предків дають нам віру і сили, а ми маємо вивчати та знати витоки української культурної ідентичності. Тільки тоді ми зможемо збудувати нову Україну, країну з європейським обличчям.

Усі присутні висловили сподівання на успішне проведення фольклорної практики, на те, що практикантам пощастить знайти справжніх знавців народної мудрості, зразків фольклору та побажали всім здоров’я і якнайшвидшої перемоги Україні!

Схожі новини

ВІДБУЛАСЬ ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИВІДБУЛАСЬ ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

Метою педагогічної практики є надання можливості студенту-практиканту отримати практичні навички учительської роботи. Завданням цього виду практики є практична реалізація знань з педагогіки та методики викладання мистецьких дисциплін у школі; формування

ЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ОНЛАЙН-СЕМІНАРАХ ТОМСОН REUTERSЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ОНЛАЙН-СЕМІНАРАХ ТОМСОН REUTERS

Шавновні викладачі та студенти! Компанія Thomson Reuters рада запросити Вас взяти участь у черговій серії онлайн-семінарів, присвячених роботі з платформою Web of Science і іншими ресурсами для наукової діяльності, яка

ЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У V МІЖНАРОДНОМУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОМУ СЕМІНАРІ «ПРОБЛЕМИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА В УМОВАХ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ»ЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У V МІЖНАРОДНОМУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОМУ СЕМІНАРІ «ПРОБЛЕМИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА В УМОВАХ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ»

Вельмишановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у V Міжнародному науково-практичному семінарі «Проблеми інструментального виконавства в умовах сучасної мистецької освіти», що проводиться 15 травня 2019 року кафедрою інструментального виконавства факультету мистецтв