ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

21 липня  свій День народження  відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музикознавства та  вокально – хорового мистецтва Сирота Зоя Миколаївна.

Шановна імениннице!  Прийміть щирі вітання з нагоди дня народження! Від усієї душі зичимо вам мирного неба, міцного здоров’я, щастя, злагоди, добра, гарного настрою. Нехай ваше життя буде багатим на радісні  та світлі події, вагомі здобутки в усіх справах та починаннях.

Бажаєм надалі Вам світлої долі,
Оптимізму, запалу, сили доволі.
Творчого вогника, віри й наснаги,
Щедрості серця, людської поваги.
На довгих стежках Вашої ниви
Будьте завжди здорові й щасливі !

ЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У IIІ МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ПРОФЕСІЙНА МИСТЕЦЬКА ОСВІТА І ХУДОЖНЯ КУЛЬТУРА: ВИКЛИКИ ХХІ СТОЛІТТЯ»ЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У IIІ МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ПРОФЕСІЙНА МИСТЕЦЬКА ОСВІТА І ХУДОЖНЯ КУЛЬТУРА: ВИКЛИКИ ХХІ СТОЛІТТЯ»

Шановні колеги! Вітаємо Вас з Новим 2017 роком і Різдвом Христовим! Бажаємо вам здоров’я, наснаги і нових творчих звершень! Запрошуємо Вас взяти участь у IIІ Міжнародній науково-практичній конференції «ПРОФЕСІЙНА МИСТЕЦЬКА

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у VІ Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти», яка відбудеться 19 квітня 2019 року на базі кафедри хореографії та художньої культури Уманського