ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Жахіття війни в Україні призводять до того що внутрішньо переміщені особи (ВПО) є в кожній області. Місто Умань не є винятком. Сім’ї з Херсона, Маріуполя, Мар’янки тощо знайшли притулок у нашому місті. Місцева влада та волонтерські організації намагаються для переселенців створити умови в яких люди відчуватимуть безпеку, свою важливість та потрібність. Так, волонтерський центр «Джерельце» проводить різні заходи для сімей внутрішньо переміщених осіб.

5 серпня 2022 року Семенова Олена Віталіївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва УДПУ імені Павла Тичини провела майстер-клас «Хатній розпис сестер Гоменюк» для сімей з дітьми ВПО. Заняття проводилося в рамках проєкту «Спільно. Точки зустрічі» у волонтерському центрі «Джерельце» при ЦРД «Перший клас».

Майстер-клас пройшов в дружній атмосфері. Кожна мама створила неперевершений творчий проєкт, незважаючи на те, що ніхто із присутніх мам не мав художньої освіти. Рекомендації Олени Віталіївни щодо методики малювання хатнього розпису дозволили кожній учасниці покроково створити незабутній малюнок «Дружна сім’я». Всі працювали із захопленням, кожен для себе взяв щось цікаве і повчальне: хтось навчився змішувати фарби, хтось підбирати кольори.

Дякуємо всім за співпрацю. Наші добрі вчинки наближають перемогу. Все буде Україна!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

26 серпня свій День народження відзначає викладач кафедри образотворчого мистецтва Голубенко Ярослава Олексіївна Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас з Днем народження!  Від усього серця зичимо Вам міцного здоров’я та життєвої

КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ІСПИТ «КОМПОЗИЦІЯ ТА ПОСТАНОВКА ТАНЦЮ»КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ІСПИТ «КОМПОЗИЦІЯ ТА ПОСТАНОВКА ТАНЦЮ»

25 червня 2013 року о 14:30 в приміщенні актової зали нового корпусу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася практична частина кваліфікаційного екзамену з «Композиції та постановки танцю». Якість

ВІДБУВСЯ ЕКЗАМЕН З ТЕОРІЇ І МЕТОДИКИ НАРОДНО-СЦЕНІЧНОГО ТАНЦЮВІДБУВСЯ ЕКЗАМЕН З ТЕОРІЇ І МЕТОДИКИ НАРОДНО-СЦЕНІЧНОГО ТАНЦЮ