ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Жахіття війни в Україні призводять до того що внутрішньо переміщені особи (ВПО) є в кожній області. Місто Умань не є винятком. Сім’ї з Херсона, Маріуполя, Мар’янки тощо знайшли притулок у нашому місті. Місцева влада та волонтерські організації намагаються для переселенців створити умови в яких люди відчуватимуть безпеку, свою важливість та потрібність. Так, волонтерський центр «Джерельце» проводить різні заходи для сімей внутрішньо переміщених осіб.

5 серпня 2022 року Семенова Олена Віталіївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва УДПУ імені Павла Тичини провела майстер-клас «Хатній розпис сестер Гоменюк» для сімей з дітьми ВПО. Заняття проводилося в рамках проєкту «Спільно. Точки зустрічі» у волонтерському центрі «Джерельце» при ЦРД «Перший клас».

Майстер-клас пройшов в дружній атмосфері. Кожна мама створила неперевершений творчий проєкт, незважаючи на те, що ніхто із присутніх мам не мав художньої освіти. Рекомендації Олени Віталіївни щодо методики малювання хатнього розпису дозволили кожній учасниці покроково створити незабутній малюнок «Дружна сім’я». Всі працювали із захопленням, кожен для себе взяв щось цікаве і повчальне: хтось навчився змішувати фарби, хтось підбирати кольори.

Дякуємо всім за співпрацю. Наші добрі вчинки наближають перемогу. Все буде Україна!

ПРОВЕДЕННЯ МАЙСТЕР-КЛАСІВ – СПІВПРАЦЯ З УМАНСЬКИМИ НАВЧАЛЬНИМИ ЗАКЛАДАМИПРОВЕДЕННЯ МАЙСТЕР-КЛАСІВ – СПІВПРАЦЯ З УМАНСЬКИМИ НАВЧАЛЬНИМИ ЗАКЛАДАМИ

Серед традиційних свят в українській культурі є свято Великодня. Це свято вважається найсвітлішим, найважливішим святом весни й пов’язують його з Воскресінням Христовим, яке розкриває радість перемоги Божого Сина над смертю

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З КОРУПЦІЄЮМІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З КОРУПЦІЄЮ

9 грудня щорічно відзначається Міжнародний день боротьби з корупцією, який встановлений резолюцією A/58/4 Генеральної Асамблеї ООН 31 жовтня 2003 року. Цього дня в 2003 році у мексиканському місті Мерида на політичній конференції

З НАЙЩИРІШИМИ ПОБАЖАННЯМИ!З НАЙЩИРІШИМИ ПОБАЖАННЯМИ!

Сьогодні свій День народження святкує старший викладач кафедри образотворчого мистецтва мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Лопушан Володимир Пилипович. Вельмишановний Володимир Пилипович! Від імені усього колективу мистецько-педагогічного