20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

26 серпня свій День народження відзначає викладач кафедри образотворчого мистецтва Голубенко Ярослава Олексіївна

Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас з Днем народження!
Від усього серця зичимо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі!

Схожі новини

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

17 березня свій День народження святкує заслужений працівник культури України, учасник чоловічого тріо «Гонта», кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Волошин Петро Миколайович!

ЗАПРОШУЄМО НА РЕГІОНАЛЬНИЙ ЕТНОФЕСТИВАЛЬ-ЯРМАРОК «ВІДКРИТИЙ ПРОСТІР ТВОРЧОСТІ»ЗАПРОШУЄМО НА РЕГІОНАЛЬНИЙ ЕТНОФЕСТИВАЛЬ-ЯРМАРОК «ВІДКРИТИЙ ПРОСТІР ТВОРЧОСТІ»

Запрошуємо доєднатися до участі у фестивалі! Етнофестиваль відбувається під егідою ректорату Уманського державного педагогічного університету мені Павла Тичини за сприяння Регіонального координаційного центру «АртУмань», Малої академії народного мистецтва та галереї

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

Шановний Всеволоде Марковичу! Колектив мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини сердечно вітає Вас зі славним ювілеєм – 70-літтям від дня народження! Ми знаємо і шануємо Вас як