ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, УКРАЇНО!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, УКРАЇНО!

Для кожного з нас, незалежно від політичних та світоглядних уподобань, день ухвалення Акта проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року став початком нового етапу в житті, прагненням оновлення і руху до нових орієнтирів, побудови сильної Української держави для європейської нації – українців.

Упродовж тисячолітньої історії саме прагнення до свободи спонукало українців боротися за незалежність. Зовнішня агресія не зупинила боротьби українців за право мати власну незалежну і соборну державу. Ця боротьба триває і нині, коли українці змушені захищати від російської агресії територіальну цілісність та суверенність України.

Відродили державність, відновили незалежність, захистимо свободу!

Слава Україні!

Студентська рада факультету мистецтв.

ОЗНАЙОМЛЕННЯ ЗДОБУВАЧІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 024 ХОРЕОГРАФІЯ ІЗ ПРОЦЕДУРОЮ «ВІЛЬНОГО ВИБОРУ ДИСЦИПЛІН»ОЗНАЙОМЛЕННЯ ЗДОБУВАЧІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 024 ХОРЕОГРАФІЯ ІЗ ПРОЦЕДУРОЮ «ВІЛЬНОГО ВИБОРУ ДИСЦИПЛІН»

14 вересня 2023 року відбулась онлайн-зустріч із здобувачами освітнього ступеня «Бакалавр» та «Магістр», які вступили до університету в 2023 році, для ознайомлення із процедурою вільного вибору дисциплін. На зустрічі розглянули

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Цими сонячними травневими днями свій День народження святкує старший викладач кафедри образотворчого мистецтва  Коваленко Юрій Вікторович. Шановний Юрію Вікторовичу! Щиро бажаємо Вам нових вагомих звершень як у житті, так і на

МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ ВКОТРЕ ЗУСТРІЧАВ МАЙБУТНІХ АБІТУРІЄНТІВ НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙМИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ ВКОТРЕ ЗУСТРІЧАВ МАЙБУТНІХ АБІТУРІЄНТІВ НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

2 квітня на мистецько-педагогічному факультеті Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся День відкритих дверей для абітурієнтів, які приїхали з різних регіонів України щоб краще ознайомитися з діяльністю факультету.