ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

19 вересня  свій  День народження  відзначає   кандидат педагогічних наук, доцент  кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Козій Ольга Михайлівна.

Шановна імениннице!  Щиро вітаємо Вас з нагоди цього свята  і   бажаємо  щастя, міцного здоров’я, благополуччя , творчого натхнення та мирного небі над головою!

До поки сонце світить з висоти,
Щебечуть птахи, зацвітають квіти,
Ми Вам життям бажаєм твердо йти,
І днем майбутнім від душі радіти!
Хай щастя завжди супроводить Вас,
Людська повага й шана не минають,
А вашу мрію й працю повсякчас
Лиш визнання і музика вінчають!

КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ: 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО) ТА 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО)КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ: 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО) ТА 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО)

БЕСІДА З КУРАТОРОМ “АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ: ВИКЛИКИ СУЧАСНОСТІ”БЕСІДА З КУРАТОРОМ “АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ: ВИКЛИКИ СУЧАСНОСТІ”

Від початку навчання в УДПУ імені Павла Тичини, зі здобувачами освіти проводяться різні тематичні бесіди. Серед найважливіших – розмова про академічну доброчесність. Нині, дана тема досить активно обговорюється і не

АРТ-ПРОЕКТ «ПЛАТТЬОПИС» В УДПУ!АРТ-ПРОЕКТ «ПЛАТТЬОПИС» В УДПУ!

Напередодні новорічних свят, 26 грудня в актовій залі нового корпусу відбулася презентація арт-проекту «Платтьопис» відомого одеського дизайнера Володимира Уманенка за участю студентів факультету мистецтв, ініціатором якого була Ольга Музика –