ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ОНЛАЙН ЗУСТРІЧ З ПЕРШОКУРСНИКАМИ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ

ОНЛАЙН ЗУСТРІЧ З ПЕРШОКУРСНИКАМИ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ

14 вересня 2022р. родина факультету мистецтв поповнилась новими студентами. Перше знайомство з першокурсниками на факультеті мистецтв відбулось онлайн. На зборах було розглянуто питання розпорядку та статуту роботи факультету; специфіку навчання за спеціальностями; інформацію щодо поселення студентів у гуртожиток; порядок оплати за навчання.

Терешко Інна Григорівна, декан факультету, розповіла про історію створення факультету та розкрила діяльність основних структурних підрозділів. Завідувачі кафедр ознайомили присутніх з напрямками роботи за спеціальностями. Король Анатолій Миколайович, заступник декана з навчальної діяльності, ознайомив з особливостями організації навчального процесу на факультеті. Волошина Анастасія, заступник декана з виховної роботи розповіла про діяльність творчих колективів факультету. Також студентам були представлені куратори груп. Учасники зустрічі переглянули відео-вітання для першокурсників від членів студради.

НАЙЩИРІШІ ПРИВІТАННЯ!НАЙЩИРІШІ ПРИВІТАННЯ!

29 травня свій День народження відзначає майстер виробничого навчання, викладач кафедри образотворчого мистецтва Білоус Аліса Олександрівна. Шановна Аліса Олександрівна! Прийміть щирі слова вітання від імені всього нашого колективу. Від усієї

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ УЧИТЕЛІВ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВАСЕМІНАР-ПРАКТИКУМ УЧИТЕЛІВ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

15 листопада на базі Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 ім. В.І. Чуйкова Уманської міської ради Черкаської області відбувся семінар-практикум учителів образотворчого мистецтва «Формування і розвиток ключових та предметних компетентностей учнів