ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ – ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

ВІТАЄМО З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ – ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

Студенти та студентська рада факультету мистецтв, щиро вітають всіх з Днем працівників освіти!

Бажаємо всім міцного здоров’я, творчої наснаги, життєвої сили і родинного тепла. Хай щедрою буде до вас доля, обминають всі життєві негаразди, ніколи не покидають рішучість і оптимізм, завзяття і удача.

Нехай засіяна вашою невтомною працею освітянська нива дає багаті врожаї нових талантів, яскравих особистостей та визначні перемоги й здобутки!

НАВЧАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ДО НАУКОВО-ДОСЛІДНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ «В. О. СУХОМЛИНСЬКИЙ І ШКОЛА ХХІ СТОЛІТТЯ»НАВЧАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ДО НАУКОВО-ДОСЛІДНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ «В. О. СУХОМЛИНСЬКИЙ І ШКОЛА ХХІ СТОЛІТТЯ»

24 вересня 2020 року студенти 24 групи факультету мистецтв разом із викладачем кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Ткачук М. М. відвідали науково-дослідну лабораторію «В. О. Сухомлинський і школа ХХІ століття» в УДПУ імені

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

10 вересня свій День народження відзначає художній керівник та диригент “Молодіжного камерного хору”, викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Прокулевич Оксана Валеріївна. Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас з нагоди цього

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СТУДЕНТА НА СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ХОРЕОГРАФІЯ»СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СТУДЕНТА НА СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ХОРЕОГРАФІЯ»

Уже стало гарною традицією святкування Дня студента на кафедрі хореографії та художньої культури. Щороку кожна група спеціальності «Хореографія» презентує найкращі моменти студентських років у гумористичній формі. Цього року студенти 2