ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

21 листопада 2022 року на кафедрі музикознавства та вокально-хорового мистецтва факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини розпочинають роботу курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників (у сфері післядипломної освіти для осіб з вищою освітою) зі спеціальності: 025 Музичне мистецтво, за темою: Музичне мистецтво в контексті освіти теорія та практика.
Слухачами курсів нині стали педагогічні працівники Бердичівського педагогічного фахового коледжу Житомирської обласної ради та Комунального закладу “Бахмутський педагогічний фаховий коледж”.
Курси підвищення кваліфікації забезпечуватимуть: доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва, кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений працівник культури України – Петро Миколайович Волошин та завідувач, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва, доцент, заслужений працівник культури України – Василь Васильович Семенчук.
Бажаємо курсистам плідної роботи та успішного підвищення кваліфікації!

Кафедра образотворчого мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини запрошує учнівську молодь (студії, клуби, гуртки, школи та позашкільні заклади) взяти участь у відкритому інтернет-конкурсі з художньої творчості

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ОСВІТЯНИ! Прийміть найщиріші вітання до професійного свята – Дня працівника освіти! Здоров’я Вам, життєвої сили та енергії. Нехай Вас завжди оберігає людська доброта, шана і щастя сплітається в

25 червня на базі кафедри хореографії та художньої культури (зав. кафедри – канд. пед. наук, доцент Андрощук Людмила Михайлівна) факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася ІІІ