ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

21 листопада 2022 року на кафедрі музикознавства та вокально-хорового мистецтва факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини розпочинають роботу курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників (у сфері післядипломної освіти для осіб з вищою освітою) зі спеціальності: 025 Музичне мистецтво, за темою: Музичне мистецтво в контексті освіти теорія та практика.
Слухачами курсів нині стали педагогічні працівники Бердичівського педагогічного фахового коледжу Житомирської обласної ради та Комунального закладу “Бахмутський педагогічний фаховий коледж”.
Курси підвищення кваліфікації забезпечуватимуть: доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва, кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений працівник культури України – Петро Миколайович Волошин та завідувач, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва, доцент, заслужений працівник культури України – Василь Васильович Семенчук.
Бажаємо курсистам плідної роботи та успішного підвищення кваліфікації!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Колектив факультету мистецтв щиро вітає з Днем народження, завідувача кафедри хореографії та художньої культури, кандидата педагогічних наук, доцента, керівника Народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Візаві» Уманського державного педагогічного університету імені

ВІДПОЧИНОК НА ЛОНІ МАЛЬОВНИЧИХ ПЕЙЗАЖІВ В ПРИЄМНІЙ КОМПАНІЇ ДРУЗІВВІДПОЧИНОК НА ЛОНІ МАЛЬОВНИЧИХ ПЕЙЗАЖІВ В ПРИЄМНІЙ КОМПАНІЇ ДРУЗІВ

Всім відомо, що відпочинок на природі за містом, на лоні мальовничих пейзажів в приємній компанії друзів – ідеальний варіант проведення вихідних, особливо в таку пору року як осінь. Минулих вихідних

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні, 15 січня, свій День народження відзначає майстер виробничого навчання кафедри образотворчого мистецтва Садовий Назар Михайлович! Шановний Назаре Михайловичу! Прийміть наші найщиріші вітання з Днем народження! Від усього серця зичимо