ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ВАС ДО УЧАСТІ ІХ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

Шановні колеги!

Запрошуємо вас до участі ІХ Міжнародної науково-практичної конференції «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи» (23-24 листопада 2022 року) на базі факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Відповідно до впроваджених вимог щодо воєнного стану Міжнародна науково-практична конференція організовується дистанційно в режимі Онлайн на платформі Zoom за посиланням:

Ідентифікатор конференції: 848 0240 1645, код доступу: 264549

Орієнтовний регламент роботи конференції (за київським часом)
23 листопада 2022 року
12:00 Відкриття конференції. Пленарне засідання

24 листопада 2022 року
12:00 Онлайн-перегляд майстер-класів учасників науково-практичної конференції

Оргкомітет міжнародної конференції.

ОЦІНКА ЯКОСТІ ОСВІТНІХ ПРОГРАМОЦІНКА ЯКОСТІ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ

Запрошуємо випускників бакалаврських програм та здобувачів освітнього ступеня «Магістр» у період із 17 лютого до 6 березня 2020 року взяти участь в опитуванні, яке організоване Центром забезпечення функціонування системи управління

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження святкує викладач кафедри інструментального виконавства Коваленко Анатолій Сергійович. Шановний імениннику! З цієї світлої нагоди прийміть наші щирі вітання! Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчого натхнення, благополуччя. Нехай

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День Народження відзначає народний артист України, академік УАН, професор кафедри хореографії та художньої культури, Почесний професор Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, художній керівник та головний балетмейстер