ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ З ДНЕМ ВСІХ ЗАКОХАНИХ!

З ДНЕМ ВСІХ ЗАКОХАНИХ!

ШАНОВНІ ЗАКОХАНІ!

Вітаємо Вас із особливим святом – Днем Святого Валентина! І незалежно від того, зустрічаєте Ви його під романтичною Ейфелевою вежею чи в скромній кав’ярні, нехай же поряд буде людина, яка завжди готова поділитися з Вами теплом свого серця й подарувати свою любов. Любіть одне одного, і світ стане кращим. Бажаємо Вам чистого і світлого кохання, теплих усмішок, радості в очах, ніжності в серці… Нехай це свято ніколи не покидає Ваш дім! Бережіть любов, довіряйте своїй другій половинці, будьте терплячими, адже любов ‒ тендітна посудина, що потребує дбайливого ставлення. Зберігайте ваші почуття, які гордо іменуються словом Кохання!

0_25f15_dbcabe88_XL

З ДНЕМ ВСІХ ЗАКОХАНИХ!