ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Зимова пора багата на світлі й радісні свята. Та з особливим нетерпінням і надією в серці дорослі й діти очікують День Святого Миколая, що розпочинає цикл новорічних свят. Серед всіх святих саме Миколай, заступник та покровитель малечі, усіх бідних та знедолених, є найяскравішим прикладом милосердя, доброти, заступництва. Ці дні завжди пов’язані з дивом, а в чудеса хочеться вірити завжди.

Вже стало хорошою традицією перед Новим роком в день Святого Миколая в нашому навчальному закладі вітати з цим світлим святом студентів, які проживають в гуртожитках!

Зранку, доки всі спали, Святий Миколай завітав з солодкими подарунками! Студенти зустріли його з гарним настроєм та щирими посмішками.

Хай Святий Миколай принесе

Найщиріші усім подарунки.

У дитинство знов віднесе,

Коли чекали нічні пакунки.

Хай здоров’я в мішечок положить,

Ваше щастя на десять помножить.

Хай добро у цей день засяє,

Вашу сім’ю звеселяє.

ВІДБУВСЯ ДЕРЖАВНИЙ ІСПИТ ІЗ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА З МЕТОДИКОЮ ВИКЛАДАННЯВІДБУВСЯ ДЕРЖАВНИЙ ІСПИТ ІЗ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА З МЕТОДИКОЮ ВИКЛАДАННЯ

15 червня на кафедрі хореографії та художньої культури відбувся державний іспит студентів ОС «Бакалавр» денної форми навчання спеціальності «Хореографія» із хореографічного мистецтва з методикою викладання. Студенти-хореографи на належному рівні підтвердили високий

ІІІ РЕГІОНАЛЬНА УЧНІВСЬКО-СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА З МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВАІІІ РЕГІОНАЛЬНА УЧНІВСЬКО-СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА З МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА

ДЕНЬ ХУДОЖНИКА УКРАЇНИДЕНЬ ХУДОЖНИКА УКРАЇНИ

З року в рік, в другу неділю жовтня, кожен з жителів нашої держави має можливість відсвяткувати чудове свято людей творчої професії − День художника України. Дорогі художники, творці і майстри!